שאלות ותשובות

היום חלק מהאנשים משתמשים במדרסים נטו מטעמי נוחות, אחרים משתמשים בהם כי הם באמת זקוקים להם כמעין תמיכה נוספת, לדוגמא כדי להקל על כאבים בכפות הרגליים, כאבי גב, כאבי ברכיים מדרסים מותאמים להם בצורה אישית ע״י רופא מומחה, לא משנה מה הסיבה שלכם ברגע שהחלטתם שאתם רוצים מדרסים יש כמה דברים שחשוב שתדעו.

הרגל שלנו מורכבת מ 27 עצמות אשר מרכיבות 33 מפרקים, כל אלה נשלטים ע״י הגידים והשרירים, כל תנועה שאנחנו עושים בחיי היום יום תראה פשוטה ככל שתראה מאחורי הקלעים מתבצעות פעולות מסובכות אף יותר, לנו זה נראה קל בגלל המבנה הגמיש של הרגל.

לא משנה אם הרגל שלנו פרונטורית (במנח פרונציה) או שהיא סופינטורית (במנח סופינציה) עדין צריך לשמור על תנועה נקייה של הגוף, זה מאפשר לרגל לתפקד בצורה נכונה ויעילה כדי שנוכל להתקדם קדימה בכל צעד וצעד, נקודת המגע של הרגל עם הרצפה היא זו שמאפשרת את התנועה של הגוף.

במידה וביצענו תנועה לא נכונה יכולות להיווצר תגובות שרשרת של תנועות לא נכונות העלולות לפגוע בנו, כדי למנוע את זה קודם כל חשוב לבחור נעליים טובות ותקינות אך זה לא מספיק.

גם כשבוחרים מדרסים לנעל צריך לדעת מה לבחור בין אם זה מדרס רגיל או מדרסים ביומכניים, מדרסים רגילים יכולים אולי להיות נוחים בהתחלה ובהמשך לפגוע בנו, מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה לפני קניה של מדרס.

הנה כמה שאלות ששאלתם אותנו:

חשוב לדעת שהמדרסים עובדים כמעיין בולמי זעזועים לרגל, הם מורידים את הלחץ מכף הרגל מאזנים את הגוף שלנו, הם דואגים ליישור נכון של כפות הרגליים ומשיבים לנו את היציבות, כמובן שים מדרס נכון ניתן לשפר ביצועים במידה ואתם ספורטאים והם יכולים להקל לכם על כאבים בגוף: כאבי גב,  ברכיים ועוד.

מדרסים מקלים על מס׳ תופעות כמו כאבים בעקבים, דורבנים,יבלות, נקעים, פציעות ועוד.

מדרסים מתאימים לכל אדם אשר סובל מבעיות בכף הרגל, זה יכול להיות פלטפוס או דורבן ועוד בעיות פתולוגיות או סתם מי שרוצה לשמור על הגוף שלנו כמו ספורטאים.

לא, מדברים לא ניתן לקבל באותו רגע, בפרט שהוא בהתאמה אישית, יש צורך ליצור את המדרס בהתאמה לרגל שלכם, לרוב מה שיציעו לכם אלו רפידות גנריות אשר עברו חימום, אך זהו פלסטר ולא יותר ויכול לגרום לתוצאות מסוכנות.

כן, יש לכם אפשרות כזו, זה כמובן משתנה בהתאמה בין קופה לקופה, לדוגמא האם מגיע לכם הנחה או תשלום מלא, דברו איתנו ונשמח לעזור לכם לבדוק את הזכאות שלכם.

כן, ילדים גם יכולים להשתמש במדרסים, רוב הזמן זה קורה החל מגיל 6 ויש לעקוב תמיד אחרי המדרסים שהם מתאימים להם מכיוון שהם גדלים ללא הפסקה, במידה וחל שינוי יש לחזור שוב לרופא מומחה ולבצע התאמה מחדש.

מדרסים יכולים להיות מיוצרים ממגון חומרים אשר יוצרו בטנולוגיה מתקדמת, הם צריכים להיות גמישים, איכותיים ועמידים בפני שחיקה.

כן, יש אפשרות לשטוף את המדרסים, יש להשתמש במים פושרים וסבון, לנגב את המדרס ולהניח אותו במקום מוצל.

טיפ של מומחים: שימו טלק על המדרסים לאחר הייבוש.

 

יש אפשרות להכניס מדרס לתוך סנדל, יש לוודא כי הוא בעל מפנה סגור או בעל רפידה עבה ונשלפת.