6 סיבות לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל
לירן אלידומי

בונה ומקדם אתרים, מתעסק בתחום הדיגיטל כבר מס׳ שנים, אוהב לשחק כדורגל ולטייל בארץ.

6 סיבות לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל

הודות לגלובליזציה, היום אתה יכול לבחור לעבוד בכל מקום בעולם. בין אם אתה בוגר טרי או עוסק בתחום הבריאות במשך זמן מה, עבודה בחו"ל יכולה להיות חוויה מרגשת ומתגמלת, הדבר לא רק נוגע לתחום הבריאות אלא גם לתחומים שונים ומקצועות שונים גמו לדוגמא מי שרוצה להיות עורך דין נדלן מומלץ בעל הרבה ביקורות טובות.

אבל אם עדיין לא השתכנעתם, הנה 6 סיבות לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל:

6 סיבות לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל

1 מיומנויות משופרות

כשאתה עובר לחו"ל לעבודה, אתה דוחף את עצמך מאזור הנוחות שלך. אתה מקיים אינטראקציה ולומד יותר על חולים עם מצבים שונים. אתה גם מקיים אינטראקציה עם אנשי מקצוע בתחום הרפואי, אוסף עוד מיומנויות וידע לאורך הדרך.

בנוסף למיומנויות הקשות שאתה לומד תוך כדי עבודה בחו"ל, קריירה בחו"ל מאפשרת לך לפתח את היכולת התרבותית שלך. על ידי אינטראקציה עם מטופלים ואנשי מקצוע מתרבויות שונות, דתות אתה זוכה לפגוש וללמוד מאנשים שאולי לא תיתקל אחרת במקום העבודה.

יתר על כן, כישורי התקשורת שלך משתפרים ככל שאתה מוצא דרכים לתקשר עם מטופלים ואנשי מקצוע הדוברים שפות שונות ביעילות. אתה יכול גם לקלוט כמה ביטויים זרים או ללמוד שפה חדשה בתהליך.

2 הטבות כספיות

אנשי מקצוע בתחום הבריאות עוברים לעתים קרובות למדינות מפותחות יותר כדי להמשיך בחיים טובים יותר ופוטנציאל השתכרות גבוה יותר. בנוסף למשכורות תחרותיות, מדינות כמו ערב הסעודית, בריטניה ומדינות אחרות באירופה מציעות הטבות רבות למי שמחפש עבודה בתחום הבריאות מעבר לים.

למרות שהציעו משרות רבות בתחום הבריאות, מדינות רבות מתמודדות עם מחסור בכשרונות. כתוצאה מכך, מעסיקי שירותי בריאות מגייסים צוות בינלאומי ומציעים כמה תמריצים פנטסטיים.

עבודה במדינות מפותחות מאפשרת לך להרוויח יותר ממה שהיית עושה במדינה לא מפותחת, ומאפשרת לך ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

בהתאם למקום שבו תבחר לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל, מדינות מפותחות מציעות הטבות נוספות כגון:

 • פיתוח מקצועי ואפשרויות קריירה
 • חופשה בתשלום
 • שירותי בריאות חינם
 • שינוי אורח חיים
 • איכות חיים משופרת
 • חשיפה לתרבויות שונות
 • העבר משפחה (בריטניה)
 • חינוך ושירותי בריאות חינם למשפחות (בריטניה)
 • מתקנים מודרניים ומתקנים מאובזרים היטב
 • פרוטוקולי איזון בין עבודה/חיים
 • בונוסים

3 ההזדמנות להביא את המשפחה שלך

לפעמים, עבודה בחו"ל פירושה להשאיר מאחור את המשפחה שלך. למרות שאתה עדיין יכול להתחבר עם יקיריכם באמצעות טכנולוגיה, זוהי אלטרנטיבה טובה עוד יותר כאשר אתה יכול לנצל את העבודה בחו"ל כדי להביא את המשפחה שלך לארץ.

אתה יכול לעבור עם המשפחה שלך לחו"ל ולהתמקם במדינה שבה אתה עובד. למדינות שונות יש תקנות שונות לגבי הבאת המשפחה שלך, אז הקפד לבדוק לפני המעבר לחו"ל.

ברגע שמשפחתך נמצאת בחו"ל, יש לך גישה לחינוך טוב יותר, שירותי בריאות וגישה חברתית טובה יותר. אם אתם מגיעים מאזור לא יציב יחסית, המשפחה שלכם עלולה ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

4 צמיחה אישית

לעזוב את הארץ שלך למען אחרת מציגה לך דרך חיים חדשה כמו גם חוויות חדשות שמצמיחות אותך כאדם. באמצעות עבודתך בתחום הבריאות, תוכל ליצור אינטראקציה עם אנשים מתרבויות שונות, מה שמאפשר לך ללמוד יותר על עצמך, אמונות, אמונות ואפילו דעות קדומות.

עבודה בחו"ל יכולה להיות גם ההזדמנות המושלמת ללמוד מיומנויות חדשות. אתה יכול ללמוד שפה חדשה עם הזדמנות לשכלל את כישוריך על ידי תרגול עם המקומיים.

כשעבודה בחו"ל דוחפת אותך מאזורי הנוחות שלך, האישיות שלך צומחת בו זמנית.

5 הרחב את הרשת המקצועית שלך

עבודה בחו"ל מעניקה לך הזדמנות להרחיב את הרשת המקצועית שלך. שלא כמו נטוורקינג דרך אתרים כמו לינקדאין, עבודה בתחום הבריאות בחו"ל מאפשרת לך ליצור אינטראקציה עם מקומיים ויוצאים אחרים אחד על אחד. באמצעות אינטראקציות אלה, אתה נחשף להזדמנויות להתפתחות מקצועית, כגון מחקר והזדמנויות עבודה.

6 זה נראה טוב בקורות החיים שלך

עבודה בחו"ל נראית טוב בקורות החיים הדיגיטליים שלך. בין אם אתה מחפש עבודה אחרת בתחום הבריאות בחו"ל או עבודה מקומית, הניסיון שלך בחו"ל אומר למעסיקים שאתה עצמאי, מוכשר תרבותית וגמיש.

להלן הסיבות לכך שקריירה בחו"ל נראית טוב בקורות החיים שלך:

 1. זה מראה שיש לך כישורים רכים חשובים כמו עצמאות, שאפתנות, תקשורת וכישורי פתרון בעיות, המבוקשים מאוד על ידי מעסיקים
 2. זה נותן לך יתרון בעת ​​הגשת מועמדות למשרות בינלאומיות אחרות.

איך להתחיל לעבוד בחו"ל

כעת, כשיש לך 6 סיבות לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל, הנה הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי להתחיל לקראת הקריירה שלך בחו"ל.

 • חקרו את המדינות בהן אתם רוצים לעבוד, כמה זמן אתם רוצים להישאר והדרישות לעובדי בריאות בינלאומיים.
 • שים את עצמך שם על ידי הגשת מועמדות למשרות רפואיות רלוונטיות במדינה שלך ובתחום העניין שלך.
 • הכן את מסמכי ההשכלה, העבודה, הנסיעות ומסמכי הזהות הדרושים. אמת את המסמכים הללו כדי להקל על המעבר לעבודה חדשה בתחום הבריאות בחו"ל.
 • מצא עבודה דרך לוחות קריירה בינלאומיים כמו TrueProfile.io Jobs
 • עברו לחו"ל והתחילו את הקריירה שלכם בחו"ל

סיכום

עבודה בחו"ל יכולה להיות הזדמנות מעוררת שינוי עבורך ועבור המשפחה שלנו. אתה נחשף לתרבויות חדשות, מצבים רפואיים, אנשים, חוויות והזדמנויות. זה מאפשר לך להרחיב את הגבולות האישיים והמקצועיים. זה יכול להיות גם הדחיפה לקריירה שאתה מחפש אם אתה מרגיש תקוע. עכשיו, כשיש לך את 6 הסיבות שלך לעבוד בתחום הבריאות בחו"ל, בנה את הרזומה הדיגיטלי האולטימטיבי כך שמגייסים בינלאומיים יוכלו ליצור איתך קשר עם הזדמנויות עבודה מרגשות!

מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
תוכנית הכשרה רפואית

9 יתרונות של תוכנית הכשרה רפואית

העסקה של עוזרים רפואיים צפויה לגדול ב-23% מ-2014 ל-2024, שזה הרבה יותר מהר מהממוצע עבור כל המקצועות. מחלקת הטכנולוגיה, הניהול והתקציב של מישיגן חולקת כי