אימוני ריצה
לירן אלידומי

בונה ומקדם אתרים, מתעסק בתחום הדיגיטל כבר מס׳ שנים, אוהב לשחק כדורגל ולטייל בארץ.

הגוף שסיירות העלית חיכו להקמתו נחשף

אדרנלין כושר קרבי, הנה החברה המובילה והבלעדית בענף ההכנה לצבא הפועלת בשלושה ערוצים שונים, ולצד קורס הכשרה אקסקלוסיבי לשירות משמעותי ביחידות העלית של צה"ל, משטרת ישראל ומשרד הביטחון כאחד.

מדובר בחברת הכנה לצבא לה אישור הפעילות האחרון הקיים בענף זה עליו חתומים כלל הגופים הממשלתיים הרלוונטיים מבניהם משרד החינוך, הביטחון וצבא ההגנה לישראל הפועל במתכונת קורס הכנה ברמה הגבוה ביותר וזה שניחן בהוגה הרעיון, מייסדנו אשר קיבץ יחד את טובי המוחות הישראלים מרמת הדרגים הגבוהים בצה"ל, המגבשים הפעילים ועד לאנשי מקצועות ההדרכה, ההסתברות והפסיכולוגיה המובילים בענף, הפועלים תחת ארבע אגפים יעודים ובמטרה ליצור את מסלול הכשרה שיעמיד את בוגרינו באחוזי ההתאמה וההצלחה הגבוהים מכל, שעל השגיו תקראו דרך רכיזנו האחראים על המחוזות השונים בהם אנו פועלים.

א' ( מגבש שייטת 13 ) רכז צפון 

רק לאחרונה הצפון העפיל על עצמו וגייס מעל לחמישים חניכים לחטיבת העוז והגדסרים של יחידות החי"ר המפוארות תוך שיקוף רף יכולות יוצא דופן עד לכדי שאת התשובות לעניינם קיבלו במהלכם של המיונים בפועל ולפני מסדרי הדמעות הייעודים לכך. 

משכך, ולאחר המסקנה כי אנו, מחוז צפון וצוותיו השונים המתפרסים מהגליל העליון, ועד אדרנלין כושר קרבי חדרה עומדים במבחן התאוצה כבר מעל עשור, לא נותר לכם אלא לקחת צעד קדימה ולהפוך כבר היום לחלק מההליך שיבטיח לכם עתיד מזהיר מאתגר וחוצה גבולות ביחידות הקצה הצהליות.

א' ( ראש מדור לחימה יוצא יחידת עוקץ ) רכז מרכז

אימוני כושר קרבי
אימוני כושר קרבי

צוותי מבודלים אשר מתאפיינים בהעברת כמויות כמעט בלתי אפשריות של מועמדים לקורס טייס, קורס חובלים סיירות העלית, חטיבת העוז ושלל היחידות ההתנדבותיות הפועלת תחת זרועות החי"ר והיבשה הצהליות.

מעטפת הכנה רב גונית הפולשת על כלל התחומים הרלוונטיים ומתאפיינת במקסום יכולות חניכנו והתאמתם ברמה הגבוה ביותר למטרות היעד אותן הציבו בתחילת דרכם.

אם אתם מאזור המרכז אנחנו כאן – מחכים לכם עם אימון נסיון ללא עלות לשירות משמעותי במערך הלחימה המיוחד של צבא ההגנה לישראל.

מ' ( מפקד במיל ביחידת דובדבן ) רכז דרום

מחוז המתאפיין במלשבים מעולים ששברו את תקרת הזכוכית של עירם והצליחו להפעיל ליחידות הנכספות ביותר בצה"ל ומספרים כמעט בלתי נתפסים 

מדובר במחוז משתכלל בו יעברו משתתפיו אימוני שגרה עצימים, ימי סימולציה מרהיבים סדנאות וסדרות העשרה יוקרתיות מאלו והטמעת ערכים, אידיאולוגיה וביטחון עצמי העולה על גדר הרגיל במטרה להתאים את מכלול חייהם כדי שהיום נמסור בגאוה כי למחוז זה מעל עשרה צוותים המתחילים מאדרנלין כושר קרבי אשדוד ועד לצוותי הדרום הרחוקים.

אחר כל אלו אנחנו מבקשים להצטרך, איך עושים זאת?!

קוראים יקרים ומועמדינו לעתיד, עידן חדש בפתח ואתם יכולים להיות חלק ממנו.

אם אתם מבקשים למקסם את אחוזי הצלחתכם לצד קורס הכנה מבטיח לשירות משמעותי ביחידות הקצה הצהליות אליהם בודדים זוכים להעפיל, מקומכם איתנו

מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
NLP יכול לעזור לך לשפר את הבריאות שלך באופן חסר תקדים, הוא משפר את הבריאות משנה תודעה ומביא לאורח חיים בריא וטוב יותר.

כיצד NLP מועיל לבריאות שלך

NLP בריאות ומה שבניהם: בני אדם הם יצורים מורכבים ורב-פנים. כאשר אנשים אינם משיגים את התוצאות הרצויות להם מהקריירה, מערכות היחסים או תחומים אישיים אחרים