מדרסים לחיילים
לירן אלידומי

בונה ומקדם אתרים, מתעסק בתחום הדיגיטל כבר מס׳ שנים, אוהב לשחק כדורגל ולטייל בארץ.

מדרסים לחיילים: ככה תסיימו את השירות הצבאי בריאים

הרוב המכריע של החיילים בצבע מחויבים לנעול נעליים צבאיות שמטרתן לשדר על אחידות. הנעליים הצבאיות אמורות לשמור על הרגל מפני פציעות ולאפשר ביצוע שוטף של הפעולות הצבאיות. אך בו בזמן לא מעט חיילים שמסיימים את השירות הצבאי מספרים על בעיות שונות שהגיעו כתוצאה מהנעליים הצבאיות. 

על מנת שתוכלו להוריד את הסיכויים לפציעה וכדי שתוכלו לשמור על הרגל יהיה עליכם להשתמש במדרסים. לא סתם מדרסים, אלא מדרסים לחיילים שאמורים לסייע להתמודד עם הבעיות השונות. במאמר הבא אנו נסביר לכם בדיוק כיצד מדרס אחד יכול לשנות את התמונה כולה. בסוף כל חייל ירצה לסיים את השירות הצבאי בצורה מיטבית על מנת לפתוח ברגל ימין את פרק האזרחות.

כמובן שאם יש לכם עוד שאלות הנוגעות למדרסים תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע. אך באופן גורף ניתן לראות כיצד המדרסים שיפרו את איכות חייהם של החיילים עוד בזמן השירות. המדרסים לא נותנים את אותותיהם רק בסוף השירות אלא כבר במהלכו. כל חיים ששם מדרס בתוך הנעל הצבאית הבין מיד עד כמה ההבדל הוא עצום. אז למה אתם מחכים? תקראו את המאמר ותרכשו לעצמכם מדרס בהתאמה אישית.

למה כל חייל חייב מדרס?

הנעליים הצבאיות יכולות להראות מאוד מרשימות במבט ראשון, אך תזכרו כי מדובר על נעל עבודה לכל דבר ועניין. כל חייל בצבא מקבל פחות או יותר את אותה הנעל הצבאית שמשתנה בהתאם למידה שלו. כך שאין באמת התאמה בין הנעל הצבאית לבין כף הרגל של כל חייל בצבא. מהסיבה הזאת עלולות להיווצר לא מעט בעיות כאשר החיילים עומדים שעות ארוכות על הרגליים. הנעל שגם ככה לא מתאימה לעמידה ממושכת פוגעת בכף הרגל, ומכאן זה רק עניין של זמן עד שיופיעו בעיות שונות. המדרס נועד על מנת לגרום לנעל הצבאית להיות רלוונטית לכף הרגל שלכם. המדרס יודע כיצד לספוג את הלחצים ואת העומסים המופעלים על כף הרגל. כתוצאה מכך לא תהיה פגיעה בכף הרגל, והכאבים פשוט ייעלמו כלא היו. זוהי אפשרות מושלמת להמשיך את השירות הצבאי מבלי לסבול מכאבים שונים.

האם מדרסים לחיילים רלוונטיים רק לקרביים?

ישנה סטיגמה שעל פיה רק חיילים קרביים צריכים לרכוש מדרסים. אך אפשר להגיד בפה מלא כי זוהי סטיגמה שאין לה כל ביסוס. כמעט כל חייל בצה"ל צריך לרכוש מדרסים על מנת לשמור על כף הרגל. זה נכון שלחיילים קרביים מדובר על עניין שהוא כמעט בגדר חובה. אך גם כאלה שמשרתים בתפקידים עורפיים יכולים להנות מהאיכות של המדרסים על כף הרגל. לכן אל תחשבו כי אתם לא צריכים לרכוש את המדרס בגלל שאינכם לוחמים. גם לוחמים וגם חיילים עורפיים צריכים לרכוש מדרס בהתאמה אישית לכף הרגל. לכל חייל בצבא יש לא מעט שעות עמידה או הליכה, ולכן הנעליים הצבאיות עשויות לעשות את שלהן. לאחר רכישת המדרס תוכלו לראות איך פתאום כבר לא כואב לכם לנעול את הנעל הצבאית. לא רק שתבצעו את התפקיד כמו שצריך, גם תוכלו לדעת כי לא תהיה פגיעה לאורך זמן.

מהם היתרונות של מדרסים בהתאמה אישית?

אם החלטתם לרכוש מדרס, מוטב כי הוא יהיה המדרס הכי איכותי שעומד לרשותכם. אם לא תרכשו מדרס איכותי, הוא לא יביא איתו את התועלת הרצויה מנקודת המבט שלכם. לכן אין מקום להתפשרויות, בטח לא כאשר הכוונה היא להתפשרות הקשורה לבריאותכם. כל חייל בצה"ל חייב לשמור על עצמו ביתר שאת, ובריאות כפות הרגליים חשובה במיוחד. היתרונות של מדרסים לחיילים בהתאמה אישית הם כאלה שלא ניתן לזלזל בהם. המדרסים הללו יהיו מדרסים אשר מותאמים באופן אישי לכף הרגל של כל חייל. כך שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו להתפשר על מידת ההתאמה. המדרס נוצר על פי מבנה כף הרגל שלכם בלבד, והוא נוצר על מנת לטפל בבעיות שמהן אתם סובלים. ללא מעט חיילים בצבא יש בעיות בכפות הרגליים עוד טרם הגיוס לצבא. עם מדרסים בהתאמה אישית כל חייל יקבל מדרס שמתאים לבעיות הקודמות וגם לאופי התפקיד הצבאי. כך שהתועלת תהיה התועלת הכי גבוהה שאותה תוכלו להשיג.

כמה עולה לרכוש מדרסים לחיילים?

עוד סוגייה שמסקרנת לא מעט חיילים היא כמובן סוגיית המחיר של המדרסים. לא מעט חיילים אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם מאות שקלים על רכישת מדרס. אך אין לכם ממה לחשוש, המחירים הרבה יותר נמוכים ממה שנדמה לכם. נציין תחילה כי הצבא לרוב משתתף ברכישת מדרס עבור החיילים, כך ששווה לכם לבחון את האפשרות הזאת. בנוסף רוב המכונים שמוכרים מדרסים בהתאמה אישית, מציעים לחיילים מחירים חסרי תקדים. יש אפילו מכונים שמוכנים להציע לחיילים מדרסים בחינם. כך שבסוף החיילים יכולים לשמור על כף הרגל שלהם מבלי להכניס את היד עמוק אל תוך הכיס. אם בגלל המחיר חששתם לרכוש מדרסים, שווה לכם לבחון את המצב פעם נוספת. תוך זמן קצר תגלו כי המחיר נמוך ממה שחשבתם עד כה. שווה לכם לרכוש מדרס בהתאמה אישית, וזה לא משנה כמה הוא יעלה לכם.

מה צריך לדעת לפני שרוכשים מדרס?

עליכם לדעת כי המדרס לא תמיד מתחיל לתת את אותותיו באותו הרגע. לעיתים רק לאחר תקופה מסוימת של שימוש קבוע, יהיה ניתן להתחיל לקצור את הפירות. בנוסף חובה לוודא כי המדרס מגיע עם אחריות, כך שיהיה לכם אל מי לפנות. זה לא משנה אם מדובר על מדרסים לחיילים או מדרסים מכל סוג שהוא. רק עם אחריות על המדרס תוכלו לדעת כי במקרה של בעיה או תקלה תוכלו לבצע את התיקונים הנדרשים. במקרה של כאבים ברגליים כתוצאה מהשימוש במדרס, צריך לפנות אל המכון שבו הכינו אותו. יכול להיות כי המדרס לא לגמרי מתאים לכם, ולכן ישנו צורך לבצע התאמות נוספות כדי למנוע את הכאב. בסוף יש לכם את היכולת לגרום לכך שהמדרס יספק את הסחורה. רוב החיילים שרוכשים מדרסים מספרים כי בתוך זמן קצר הם מרגישים בשינוי.

ישנם בנוסף סוגים של מדרסים למצבים שונים כמו לדוגמא ספורטים שמתחרים בתחרויות ריצה, הם יצטרכו מדרסים לריצה, ולא סתם מדרסים אשר מותאמים למצבים שונים.

מה לעשות עם המדרס ביום שאחרי השירות?

מדרסים לחיילים לא אמורים להחזיק מעמד רב בזמן השירות עצמו, הם אמורים להיות רלוונטיים גם ביום שאחרי. גם אם רכשתם את המדרסים בתחילת השירות, אין סיבה שהם לא יחזיקו מעמד כמה שנים. כמובן שאם יש לכם אחריות, תוכלו לוודא תמיד כי המדרסים ממשיכים לספק את הסחורה. במקרה שבו המדרס עדיין קיים, תוכלו להשתמש בו גם אחרי השירות הצבאי. מדרס לחיילים אומנם רלוונטי מאוד בזמן השירות, אך הוא יכול לסייע מאוד גם לאחריו. כולם צריכים שיהיה להם מדרס בנעל על מנת למנוע בעיות בכפות הרגליים. אם המדרס לא החזיק מעמד מסיבות כאלה או אחרות, תמיד תוכלו לרכוש מדרס חדש. כמו שבטח כבר יצא לכם להבין התרומה של המדרס היא תרומה שלא ניתן להטיל בה דופי. תרומה ששווה מאות או אלפי שקלים שאותם תצטרכו לשלם פעם בכמה שנים.

מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים